1. Üldtingimused

1.1. Üldised tingimused kehtivad www.moeparadiis.ee kliendi (edaspidi Ostja) ja www.moeparadiis.ee (edaspidi E-pood) omaniku vahel AYER OÜ (edaspidi Müüja) toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. E-poes müüakse moe- ja ilutooteid (edaspidi Tooted).

1.2. Üldised tingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

1.3. Kõik E-poes leitavad fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad AYER OÜ-le. E-poes leitavate materjalide omavoliline kopeerimine ja kasutamine on keelatud ning kuulub autoriõiguste alla.

 

2. Hinnad

2.1. Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.

2.2. Müüja jätab endale õiguse toodete hindasid korrigeerida.

 

3. Tooted

3.1. Juhul, kui Ostja esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud toode Müüjal puudub, ei ole E-poel võimalik antud tellimust täita. Sellisel juhul tagastatakse Kliendile ostusumma täies ulatuses koheselt peale Toote puudumise selgumist.

3.2. E-poes leitavad fotod toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

 

4. Ostu sooritamine

4.1. Ostja valib E-poes välja soovitud Tooted ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa ostukorvi”.

4.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis klikkida nupul „Edasi maksma“, seejärel suunatakse Ostja tellimuse vormistamise lehele. Ostja veendub enne tellimuse tasumist, et tellimuses esitatud info vastab Ostja tegelikule soovile. Pärast täpsete andmete sisestamist tasub Ostja Toote eest internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab tellimuse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.

4.3. Pärast Toote eest tasumist saadetakse Ostja e-postile tellimuse kinnitus.

4.4. Ostja on kohustatud tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks nõutud tõesed andmed.

4.5. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise teostamatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

4.6. Müüja jätab endale õiguse loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus Müüjale esitatud andmete õiguses või vastuolus üldnormidele.

4.7. Müüja ei vastuta tellitud kauba mittesihipärasest kasutamisest või hoiustamisest tekkinud kahjude eest.

 

5. Makseviisid

5.1. E-poe ostude eest tasumine toimub Eesti pangalinkide kaudu (Swedbank, SEB Pank, LHV, jt).
Makse sooritatakse Montonio Finance vahendusel, väljaspool E-poe keskkonda. E-poel ei ole juurdepääsu ostja pangakonto andmetele.
Pärast Toote eest tasumist kindlasti vajutage nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

 

6. Kinkekaardi kasutamine e-poes

6.1. Kinkekaardid on kehtivad maksevahendina E-poes.

6.2. Kinkekaardi väärtuse saab klient ise valida.

6.3. Kui ostusumma ületab kinkekaardi väärtuse, saab vahe tasuda rahas.

6.4. Kinkekaarti raha vastu ei vahetata.

 

7. E-poes registreerumine ja Moeparadiis püsikliendiprogramm

7.1. Jaga 10%, Saad 5€ – Kui kutsud oma sõbra läbi sotsiaalmeedia, saab sõber 10% allahindlust, lisaks juhul kui sõber teeb oma esimese tellimuse, saad sina 5 EUR väärtuses krediiti oma kontole, mida saab kasutada ainult E-poes.

 

8. Taganemisõigus

8.1. Ostjal on õigus 14 päeva jooksul alates Toote kättetoimetamise päevast toode tagastada ja saada tasutud raha tagasi.

8.2. Toote tagastamiseks on vajalik Ostjal saata taganemise avaldus e-posti aadressile epood@moeparadiis.ee Avalduse saab esitada Kontakt lehel.

8.3. Ostja peab toote tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul ja esitama sellekohase tõendi.

8.4. 14-päevane tagastusõigus ei kehti toodetele mis on valmistatud Ostja isiklikke vajadusi arvestades (nt isikupärastatud ehk Ostja poolt kujundatud toode).

8.5. Ostja kohustub kandma Toote tagastuskulud, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud Ostja tellimusele.

8.6. Toote tagastuskulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

8.7. Juhul kui Ostja on originaalpakendi avanud; suletud pakendiga toodetele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud (nt kosmeetika, parfüümid, pesu ja bikiinid).

8.8. Müüjal on õigus keelduda tagasimakse tegemisest seni kuni Ostja pole toodet tagastanud nõuetekohase avaldusega.

8.9. Toode mis kuulub ümbervahetamisse või tagastamisele ei tohi olla kahjustatud või kandmisjälgedega, tagastatav toode peab olema vigastamata kujul originaalpakendis koos kogu originaalsisuga.

8.10. Tagastamisele kuuluva Toote seisukorra halvenemisel vastutab Ostja Toote kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on toodet kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda toote olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Ostja käsitsema ja kasutama toodet üksnes nii, nagu seda lubatakse tavapäraselt poes teha.

8.11. Toode tuleb tagastada samal viisil nagu see ostjale kohale toimetati.

8.12. Tagasimakse tehakse samale arvelduskonto numbrile millelt laekus toote eest tasutud summa, avalduse esitamisest 14 päeva jooksul.

8.13. Toote saab ümber vahetada vaid sama toote teise suuruse vastu.

 

9. Pretensioonide esitamise kord

9.1. E-poest müüdud Toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg-s 2 sätestatud 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Ostja ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.

9.2. Ostja saab pretensiooni esitada võttes E-poega ühendust e-posti teel kirjutades aadressile epood@moeparadiis.ee. Pretensioonil tuleb märkida Ostja nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, tootel ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.

9.3. Ostja kohustub Müüjat teavitama kauba mittevastavusest või puuduste ilmnemisel viivitamatult, hiljemalt 2 kuu jooksul selle avastamisest ehk esitama pretensiooni.

9.4. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada või mis on tingitud mitteolenevast vääramatust jõust.

9.5. Müüja ei vastuta tellitud toote mittesihipärasest kasutamisest või hoiustamisest tekkinud kahjude eest.

9.6. Müüja vastab Ostja esitatud avaldusele kirjalikult e-posti teel 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

9.7. Müüja ja Ostja vahel tekkivad vaidlused lahendavad pooled läbirääkimiste teel.

9.8. Tagastatav toode ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

9.9. Originaalpakendi avamine tuleb teha ettevaatlikult, seda kahjustamata. Ainult sellisel juhul, kui pakendit ei saa lõhkumata või rikkumata avada, ei vastuta Ostja rikutud pakendi eest. Kui Ostja on rikkunud pakendi hooletuse tõttu ehk tootepakendit oli võimalik avada seda kahjustamata, on Müüjal õigus nõuda tekitatud kahju hüvitamist.

9.10. Müüja ei hüvita Ostja tehtud kulutusi, kui toote väärtus on langenud või toode on kahjustunud Ostjal süül s.h toote mittesihtotstarbelise või tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu.

 

10. Vastutus

10.1. Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.

10.2. Müüjal ja Ostjal on vastutus teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

10.3. Ostja kohustub kasutama E-poe teenust ainult seaduse ja üldnormidega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

 

11. Kasutamistingimused ja nende muutmine

11.1. Müüjal on õigus tingimusi osaliselt või täielikult ühepoolselt ja ilma ette teatamata muuta.

11.2. Ostja on E-poodi kasutama asudes käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud.

11.3. Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest, kui on avastatud tehniline rike või muul ettearvamatul kujul, näiteks kuvatakse mitte soovitud tegelik hind.

11.4. Müüja ja Ostja vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.

 

12. Privaatsuspoliitika

12.1. Ostja annab Müüjale teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

12.2. E-pood tagab Ostja poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks.

12.3. E-poes ostmisel registreeritakse Ostja ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber ning postiaadress juhul, kui see on vajalik Toote Ostjale kohaletoimetamiseks. Kogutud isikuandmeid kasutatakse Toote kohaletoimetamiseks ning Ostja ees võetud kohustuste täitmiseks.

12.4. Kogutud isikuandmete abil E-pood saab ka teavitada Ostja tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Ostja, kes ei soovi olla E-poe uudiskirjaloendis võib soovi korral sellest meid teavitada.

12.5. E-pood rakendab kõiki meetmeid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) Ostja isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

12.6. Ostjal on igal ajal õigus saada E-poes enda kohta käivaid isikuandmeid, nõuda kliendi isikuandmete parandamist ja ülekandmist ning isikuandmete töötlemise lõpetamist. Lisaks on Ostjal võimalik näha, muuta ja täiendada temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid E-poes.

12.7. Kahtluse korral, et isikuandmetega on toimitud vastupidiselt käesolevas privaatsuspoliitikas kirjeldatule või on oht, et andmed on lekkinud võõrastele isikutele, teavita koheselt sellest e-posti aadressile info@moeparadiis.ee. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palun võtke meiega ühendust.

12.8. Ostja on E-poodi kasutama asudes käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest E-poe kodulehel.

12.9. E-pood ei vastuta kolmandate isikute ligipääsu eest Ostja enda kontrolli all olevatele seadmetele, internetile ning selle turvalisusele.

12.10. E-pood tagab oma võimaluste piires töödeldavate isikuandmete kvaliteedi. E-pood võib muuta sisestatud andmeid osas, mis on vajalik tehingu täitmiseks, näiteks asendada sisestatud tähemärgid, kirjavahemärgid või muud sümbolid, mis võivad automatiseeritud programmi eksitada. Sellegipoolest vastutab Ostja enda poolt avaldatud andmete õigsuse eest.

12.11. E-poele Ostja poolt kinnitatud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid on õigus E-poel kasutada müügiteenuse osutamiseks ja Ostjale Toote pakkumiseks.

12.12. Ostja isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse tagamiseks toimub andmeside Ostja ja pankade vahel krüpteeritud kujul.

12.13. Makse käitlemine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Ostja pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

 

13. Muud tingimused

13.1. Ostja ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.

13.2. Kui Müüja ei vasta, keeldub kaebust lahendamast või Ostja pole Müüja pakutud lahendusega nõus, Ostjal on õigus esitada Müüja kohta avalduse vaidluse lahendamiseks tarbijavaidluste komisjonile. Kui Ostja pole komisjoni otsusega nõus, võib Ostja pöörduda maakohtusse. Sama võib teha ka vastaspool.

 

14. Klienditugi

14.1. Klienditugi on saadaval e-posti aadressil: info@moeparadiis.ee.