Tarnehind ja tarneaeg

Ostlemise ajal näidatakse sulle eeldatavat tarneaega. Pane tähele, et eeldatav tarneaeg ei ole sinu tellimuse garanteeritud tarneaeg. Seda arvutatakse automaatselt, vastavalt sellele, kui kaua läheb aega sinu tellimuse töötlemise, tootmise ja saatmis protsessiga ning milline on tarneaadress.

Eeldatava tarneaja aluseks on tarne Tallinna. Palume arvestada pikema ajaga, kui tarne peaks toimuma väljaspool Tallinna. Moeparaadis.ee ei vastuta selle eest, kui saatmine hilineb väljaspool Tallinna asuvatesse regioonidesse, kus postiteenuseid pakutakse teatud graafiku järgi või kui aadress asub mandrist kaugemal.

Juhul, kui makse sooritatakse pangaülekandega või kui makse ei lähe kohe läbi, arvutatakse eeldatavat tarneaega sellest päevast, mil makse laekus. Moeparadiis.ee ei võta vastutust ega tagasta saatmiskulu sellise viivituse korral.

 

Tarne

Teie tellimuse toimetavad kohale valikusolevad Eesti transpordi teenusepakkujad. Saatmisaeg võib varieeruda vastavalt teie tarneaadressile. Moeparadiis.ee ei võta vastutust kaotatud või varastatud pakkide eest pärast nende kohaletoimetamist.

Probleemide korral võtab Moeparadiis.ee ühendust tarnijaga, et lahendada mure kiiresti ja võimalikult murevabalt sinu jaoks.

 

Tarneaadress

Moeparadiis.ee E-pood on riigispetsiifiline ning teise riiki tellimuse toimetamine on võimalik, kuid selle jaoks palume teil võtta ühendust meiega e-posti või telefoni teel, ning teeme teile eraldi tellimuse, kus kasutame mõnda teist kulleri teenust, mille hind võib varieeruda vastavalt paki saatmise asukohale.

Tarnet saab teostada ainult füüsilistele kodustele või kontori aadressile. Kui tellimus tuleb kohale toimetada mujale kui arvel olevale aadressile, veendu, et sinu krediitkaardihaldajal või pangal oleks see alternatiivne tarneaadress, vältimaks tellimuse töötlemisega seotud viivitusi.

Teie turvalisuse jaoks ei saa tarneaadressit ega arvel olevat aadressit muuta pärast tellimuse esitamist.

 

Maksimaalne tarneaeg ning -partnerid

Eesti-sisene tarneaeg jääb enamjaolt vahemikku 1-15 tööpäeva. Toodud tarneajad on hinnangulised ning me ei garanteeri alati tarnet märgitud ajavahemikus, kuna lõplik tarneaeg sõltub siiski meie transpordi partneritest.

Maksimaalne tarneaeg, mida Moeparadiis.ee E-pood peab piirmääraks on 30 tööpäeva. Kui selle aja jooksul ei ole pakk jõudnud kliendini, on kliendil õigus tellimuse ülesütlemiseks, peale mida, tagastatakse kauba väärtus kliendile täies määras.

Meie tarnepartneriteks on DPD ja Omniva.